Kompanija Adriatic Properties Sveti Stefan oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

POMOCNI RADNIK\CA U ODRZAVANJU RESTORANA (Higijenicarka)

Opis posla:

  • Vrsi pranje posuđa i obavlja sve poslove vezane za održavanje higijene kuhinjskih prostorija i sredstava za rad;
  • Pomoć ostalim zaposlenima na drugim radnim mjestima, po potrebi;
  • Čisti i polira;
  • Održava restoran i pomoćne prostorije u skladu sa higijenskim standardima;
  • Odgovorno postupa sa radnom opremom;
  • Pruža pomoć u svim drugim vidovima usluga uključujući čišćenje i održavanje, a prema zahtjevima menadžmenta restorana.

Posebni uslovi:

  • III, IV stepen stručne spreme;
  • Pozeljno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u ugostiteljstvu;
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika;
  • Profesionalnost u radu;
  • Da nije krivično kažnjavan i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.