Kompanija Retech, koja posluje u oblasti planiranja, izgradnje i odrzavanja telekomunikacionih mreža nateritoriji Crne Gore, zbog povećanog obima posla u Crnoj Gori, raspisuje oglas za sljedeće radno mesto:

MONTER ZA RAD NA VISINI

Opis posla:
  • Izvođenje visinskih radova na osnovu projektne dokumentacije;
  • Instalacija, deinstalacija antena i antenskog sistema za mobilnu telefoniju;
  • Servisiranje antena i antenskog sistema za mobilnu telefoniju.

Uslovi:
  • IV stepen stručne spreme;
  • Minimum godinu dana iskustva u radu na visini;
  • Posjedovanje sertifikata za rad na visini;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Zdravstveno sposoban za rad na visini;
  • Odgovornost i pouzdanost u radu;
  • Timski orijentisan;
  • Spremnost za rad na terenu.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahtjeve i želite da postanete dio našeg tima pošaljite svoju biografiju putem opcije
KONKURIŠITE NA OGLAS
zaključno sa 05.02.2015.godine.