Kompanija Retech, koja posluje u oblasti planiranja, izgradnje i odrzavanja telekomunikacionih mreža nateritoriji Crne Gore, zbog povećanog obima posla u Crnoj Gori, raspisuje oglas za sljedeće radno mesto:

INŽENJER ZA IMPLEMENTACIJU – PRISTUPNE MREŽE

Opis posla:
  • Montaža telekomunikacione opreme u telekomunikacionim mrežama prema projektnoj dokumentaciji;
  • Rad na praćenju kvaliteta izvedenih radova tokom implementacije telekomunikacionih mreža;
  • Adaptacija tehničkih rješenja pri izgradnji pristupnih mreža i transportnih optičkih mreža;
  • Ispitivanje, umjeravanje i puštanje u rad instalirane telekomunikacione opreme;
  • Redovno održavanje i servisiranje telekomunikacione opreme;
  • Defektaža kvarova na telekomunikacionoj opremi.
Uslovi:
  • VII stepen stručne spreme – Diplomirani inženjer elektrotehnike;
  • Licence za projektovanje i izvođenje elektro instalacija slabe struje će se smatrati velikom prednošću;
  • Napredno znanje engleskog jezika;
  • Spremnost za konstantan rad na terenu;
  • Izražene liderske sposobnosti i rezultatska orijentisanost.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahtjeve i želite da postanete dio našeg tima pošaljite svoju biografiju putem opcije
KONKURIŠITE NA OGLAS
zaključno sa 05.02.2015.godine.