Kompanija “UNO-NK” d.o.o. predstavlja jedan od vodećih lanaca prodavnica obuće sa kvalitetnom ponudom, prepoznatljivom uslugom i najpovoljnijim načinima plaćanja. Danas Obuća UNO ima 32 maloprodajna objekta u 17 opština u Crnoj Gori, kao i 2 u Trebinju sa tendencijom i planovima dalje tržišne ekspanzije.

Obuća UNO u ovom trenutku broji više od 150 zaposlenih sa karakterističnim programom obuke i konstantnim prijemom talentovanih mladih ljudi.

Kompanija “UNO-NK” d.o.o. oglašava potrebu za sljedećom pozicijom u sjedištu kompanije u Nikšiću:

Marketing menadžer

(1 izvršilac)

Opis poslova:

  • Utvrđuje marketinške ciljeve
  • Sprovodi marketinške planove i programe
  • Planira, organizuje i nadgleda oglašavanje i promocije,
  • Sprovodi  efektivnu kontrola marketinških rezultata
  • Administracija korporativnog web sajta  i pratećih web aplikacija
  • Procjenjuje reakcije tržišta na propagandne programe
  • Preporučuje i predlaže promjene, priprema i podnosi izvještaje o marketinškim aktivnostima
  • Blisko sarađuje sa drugim službama u kompaniji, kao i sa ostalim partnerima

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo u oblasti marketinga
  • Odlične komunikacione i organizacione sposobnosti
  • Visoko razvijena samostalnost, efikasnost i odgovornost u radu
  • Poželjno znanje engleskog jezika i rada na računaru

Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju direktno putem Prekoveze.me portala.