Kompanija Adriatic Properties Sveti Stefan oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

POMOĆNI KUVAR

Opis posla:

  • Planira i organizuje poslove iz djelokruga svoga rada;
  • Naručuje i prima namirnice iz skladišta u saradnji sa šefom kuhinje;
  • Odlično poznavanje jela iz jelovnika po redosljedu i grupama;
  • Poznaje sastav i vrste namirnica koje se koriste za pripremanje jela;
  • Vrši ličnu pripremu za posao;
  • Kontroliše ispravnost aparata;
  • Posjeduje znanje iz osnova higijene;
  • Prima nalog za pripremu određenih jela iz menija od šefa kuhinje;
  • Poznaje način čišćenja i termičke obrade namirnica te u skladu sa tim: priprema sve vrste jela, formira porcije po normativima, servira i dekoriše;
  • Održava radno mjesto i osigurava kvalitet sopstvenog rada.

Uslovi:

  • IV-VI stepen stručne spreme - ugostiteljski smjer;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u ugostiteljstvu;
  • Obavezno poznavanje propisa iz sanitarne zaštite, higijenske zaštite i zaštite na radu;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Samostalnost, odgovornost i predanost u radu;
  • Da nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.