Kompanija Adriatic Properties Sveti Stefan oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

ARHIVAR

Opis posla:

  • Vrši prijem i klasifikaciju pošte;
  • Prima, pregleda i evidentira predmete i akte;
  • Raspoređuje, dostavlja te vodi evidenciju o kretanju predmeta i akata;
  • Otprema poštu i razvodi predmete i akte;
  • Vrši arhiviranje predmeta i akata;
  • Rukuje pečatima i štambiljima i odgovoran je za njihovo čuvanje;
  • Pruža usluge strankama i u vezi sa tim organizuje Čuvanje i arhiviranje dokumentacije;
  • Vodi protokol i druge propisane evidencije;
  • Obavlja druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca kome i odgovara za svoj rad.

 Uslovi:

  • IV, VI stepen stručne spreme;
  • Obavezno prethodno iskustvo u arhivi - minimum 2 godine;
  • Sposobnost za izvršavanje zadataka na najvišem profesionalnom nivou;
  • Dobro poznavanje rada na računaru;
  • Dobro poznavanje engleskog jezika,
  • Odlicne organizacione sposobnosti, komunikativnost, analitičnost, tačnost, pouzdanost; profesionalnost;
  • Da nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.