Kompanija Adriatic Properties Sveti Stefan oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

RESTORANSKI KONOBAR/KONOBARICA

Opis posla:

  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima, a po instrukcijama uprave restorana;
  • Odlično poznaje sve artikle na vinskoj i bar listi;
  • Pruža pomoć gostima pri izboru hrane i pića;
  • Vrši pravilnu postavku restorana i pomoćnih prostorija u skladu sa standardima;
  • Čisti i polira opremu;
  • Održava restoran i pomoćne prostorije u skladu sa higijenskim standardima;
  • Odgovorno postupa sa radnom opremom;
  • Pruža pomoć u svim drugim vidovima usluga uključujući čišćenje i održavanje, a prema zahtjevima menadžmenta restorana.

Posebni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Obavezno prethodno iskustvo u ugostiteljstvu;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika;
  • Poželjno poznavanje drugog stranog jezika;
  • Komunikativnost;
  • Odlicne organizacione sposobnosti, komunikativnost, sposobnost za timski rad, analitičnost, tačnost, pouzdanost; profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Da nije krivicno gonjen i da se protiv njega ne vodi krivicni postupak.

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju putem opcije

 KONKURIŠI NA OGLAS.