Kompanija Adriatic Properties Sveti Stefan oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Pomoćni kuvar

Opis posla:

  • Planira i organizuje poslove iz djelokruga svoga rada;
  • Naručuje i prima namirnice iz skladišta u saradnji sa šefom kuhinje;
  • Poznaje jelovnik kao i redoslijed jela u jelovniku po grupama;
  • Poznaje sastav i vrste namirnica koje se koriste za pripremanje jela;
  • Vrši ličnu pripremu za posao, kontroliše ispravnost aparata te poznaje osnove higijene;
  • Prima naloge za pripremu određenih jela iz menija od šefa kuhinje;
  • Poznaje način čišćenja namirnica i način termičke obrade namirnica;
  • Priprema sve vrste jela i u skladu sa tim formira porcije po normativima, servira, dekorise, odrzava radno mjesto i osigurava kvalitet sopstvenog rada.

Posebni uslovi:

  • Obrazovanje: IV stepen strucne spreme- ugostiteljski smjer;
  • Odlicno poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno prethodno iskustvo na istim ili slicnim poslovima u ugostiteljstvu;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno poznavanje propisa iz sanitarne zaštite, higijenske zaštite i zaštite na radu;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu.

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju putem opcije

 KONKURIŠI NA OGLAS.