Kompanija Mil-Pop d.o.o. oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Direktor  maloprodaje

Zaduženja i aktivnosti pozicije:

  • Izrađuje poslovni plan na nivou tržišta, regiona i pojedinačnog maloprodajnog objekta i integriše ga u poslovni plan kompanije;
  • Izrađuje fleksibilne, ali realistične budžete na nivou zemlje, regiona i pojedinačnih prodavnica;
  • Kontinuirano prati i poboljšava operativne troškove i efikasnost maloprodaje;
  • Formuliše i sprovodi strategiju maloprodaje kroz doprinos pojedinačnih prodavnica, u skladu sa opštim poslovnim planovima kompanije;
  • Izrađuje i sprovodi strateške planove za otvaranje, zatvaranje i premeštanje prodavnica;
  • Kontinuirano vrši istraživanje tržišta, eksternih faktora i konkurencije i uključuje dobijene rezultate u maloprodajnu strategiju, identifikujući buduće prilike za razvoj maloprodaje;
  • Vrši evaluaciju trgovinskog učinka i izrađuje planove za poboljšanje maloprodaje;
  • Koordiniranje i rukovođenje radom zaposlenih na nivou ukupne maloprodaje;
  • Kontrola izvršenja radnih zadataka;
  • Uspostavljanje poslovne saradnje te komunikacija sa dobavljačima;
  • Praćenje i  kontrola stanja zaliha i prodaje robe;
  • Razvoj, organizacija i timski rad;
  • Obilazak maloprodajnih objekata i kontrola kvaliteta rada zaposlenih;
  • Izvještaji za upravu.

Potrebne kvalifikacije i vještine:

  • Visoka stručna sprema;
  • Pet godina radnog iskustva u trgovini/marketingu;
  • Tri godine radnog iskustva na rukovodećoj funkciji u maloprodaji;
  • Konverzacijski nivo znanja engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Poznavanje tržišta i konkurenata;
  • Odlične menadžerske, pregovaračke i komunikacijske sposobnosti;
  • Sposobnost u upravljanju i vođenju tima, usmjerenost na rezultat;
  • Spremnost za samostalno donošenje odluka i preuzimanje odgovornosti za razvoj i   profitabilnost tima;
  • Razvijene analitičke sposobnosti;
  • Spremnost na plasiranje novih ideja i njihovo oživljavanje.

Mi Vam nudimo:

  • Mogućnost karijernog i ličnog razvoja;
  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju;
  • Stimulans proporcionalno ostvarenim rezultatima.

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS

Očekujemo Vaše prijave.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug, biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije.

Svim kandidatima se unaprijed zahvaljujemo na zainteresovanosti za rad u Mil-Pop-u i ukazanom povjerenju.