Kompanija “UNO-NK” d.o.o. predstavlja jedan od vodećih lanaca prodavnica obuće sa kvalitetnom ponudom, prepoznatljivom uslugom i najpovoljnijim načinima plaćanja. Danas Obuća UNO ima 33 maloprodajna objekta u 17 opština u Crnoj Gori, kao i 2 u Trebinju sa tendencijom i planovima dalje tržišne ekspanzije. Kompanija u ovom trenutku broji više od 160 zaposlenih sa karakterističnim programom obuke i konstantnim prijemom talentovanih mladih ljudi.

Ovim putem oglašavamo potrebu za sljedećom pozicijom u sjedištu kompanije u Nikšiću:

Rukovodilac magacinsko-transportnog sektora

Opis posla:

  • Rukovođenje magacinom i timom zaposlenih radnika;
  • Organizacija timskog rada, povećanje produktivnosti;
  • Praćenje učinka svakog zaposlenog i preduzimanje mjera za poboljšanje istog;
  • Kontrola ulaza/izlaza robe i materijalno tehničkih sredstava;
  • Odgovornost za kvalitativno i kvantitativno stanje robe;
  • Organizacija, kontrola i određivanje ruta za dostavu robe;
  • Praćenje rada magacionera i transportnih radnika.

Neophodni uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Posjedovanje vozačke dozvole;
  • Organizovanost i izražene upravljačke sposobnosti;
  • Rad pod pritiskom, odgovornost i savjesnost u radu;
  • Visok nivo motivacije, planiranja, vještine rukovođenja timom i razvoja ljudi u timu.

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove, molimo Vas da aplicirate putem Prekoveze.me portala koristeći opciju Konkurišite na oglas.