Kompanija Retech, koja posluje u oblasti planiranja, izgradnje i održavanja telekomunikacionih mreža na teritoriji Crne Gore, zbog povećanog obima posla u Crnoj Gori, raspisuje oglas za sljedeće radno mesto:

TEHNIČAR

Opis posla:

  • Montaža telekomunikacione opreme za mobilnu i fiksnu telefoniju po projektnoj dokumentaciji;
  • Instalacija razvodnih ormana;
  • Priključivanje opreme na napajanje;
  • Redovno održavanje i servisiranje instalirane opreme;
  • Izrada izvještaja.

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada, pedantnost u radu, komunikativnost, preduzimljivost;
  • Timska orijentisanost;
  • Spremnost za rad na terenu.

Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, molimo Vas da dostavite svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.