Kompanija Retech, koja posluje u oblasti planiranja, izgradnje i održavanja telekomunikacionih mreža na teritoriji Crne Gore, zbog povećanog obima posla u Crnoj Gori, raspisuje oglas za sljedeće radno mesto:

INŽENJER ZA IMPLEMENTACIJU – PRISTUPNE MREŽE

Opis posla:

  • Montaža telekomunikacione opreme u telekomunikacionim mrežama prema projektnoj dokumentaciji;
  • Rad na praćenju kvaliteta izvedenih radova tokom implementacije telekomunikacionih mreža;
  • Adaptacija tehničkih rješenja pri izgradnji pristupnih mreža i transportnih optičkih mreža;
  • Ispitivanje, umjeravanje i puštanje u rad instalirane telekomunikacione opreme;
  • Redovno održavanje i servisiranje telekomunikacione opreme;
  • Defektaža kvarova na telekomunikacionoj opremi.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – Diplomirani inženjer elektrotehnike;
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Napredno znanje engleskog jezika;
  • Individualnost u radu;
  • Organizacione sposobnosti;
  • Spremnost za rad na terenu;
  • Rezultatski orjentisan.

Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, molimo Vas da dostavite svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.