Cineplexx oglašava sljedeću poziciju u sektoru:

 IT and Cinema Technology

Uslovi:

  • Visoka ili viša sprema tehničkog smjera, poželjno IT
  • Minimum 2 godine radnog iskustva u IT sektoru
  • Odlično poznavanje Microsoft Windows operativnog sistema
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Komunikativnost, fleksibilnost, sposobnost za timski rad, sposobnost za rad pod pritiskom
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost za poslovna putovanja

Kratak opis posla:

  • Instalacija i održavanje IT opreme
  • Instalacija i održavanje kino projektora i prateće opreme
  • Održavanje telefonske centrale
  • Rješavanje svih problema vezanih za IT i opremu za projektovanje filmova
  • Kontrola i realizacija tehničkih poslova u skladu sa dnevnim, nedjeljnim i mjesečnim  planom
  • Ažurno vođenje tehničke dokumentacije
  • Obuka kinooperatera
  • Kontrola i nabavka potrošnog materijala
  • Kontrola i sprovođenje servisnih dogovora sa spoljnim partnerima, kao i periodičnih kontola  audio i video opreme
  •  Satelitski prenosi: Kontrola live streaming testova, Live events (testiranje i realizacija istih)

Molimo Vas da aplicirate direktno uz pomoć opcije: KONKURIŠITE NA OGLAS.