Kompanija Mil-Pop na prostorima Crne Gore postoji i uspješno posluje od 1997. godine. Sjedište kompanije je u Podgorici, a osnovna djelatnost je uvoz, distribucija i prodaja proizvoda krajnjim kupcima.

Kompanija Mil-Pop oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

PRAVNIK

u Službi pravnih poslova unutar Sektora ljudskih resursa

Opis poslova:

  • Izrada svih vrsta ugovora (ugovori o radu, prijave, otkazi i odjave, produženja ugovora, aneksi i drugo) i vođenje evidencije istih;
  • Izrada pravnih mišljenja, odluka, opštih akata, podnesaka i ostale pravne dokumentacije;
  • Pravna podrška u svim poslovnim segmentima, kao i saradnja sa drugim sektorima unutar firme;
  • Učestvovanje u postupcima legalizacije dokumenata;
  • Praćenje i pruzanje pravne podrške projektima;
  • Praćenje relevantnih zakonskih propisa;
  • Izrada pravilnika unutar firme;
  • Izrada procedura rada unutar i između sektora;
  • Evidencija godišnjih odmora, bolovanja, odsustva i prisutnosti zaposlenih;
  • Izdavanje potvrda zaposlenima i  podrška u dobijanju sanitarnih knjižica;
  • Izrada izvještaja za računovodstvo i osiguranje.

Uslovi koje kandidati moraju ispuniti:

  • VSS, diplomirani pravnik;
  • Radno iskustvo od 3 godine na pravnim poslovima sa područja ugovaranja, sa naglaskom na posebna znanja iz trgovačkog prava i prava društava, kao i poznavanje Zakona o radu i Zakona o zaštiti potrosača;
  • Razvijene analitičke, komunikacijske, organizacijske i prezentacijske vještine;
  • Sposobnost rada unutar kratkih rokova;
  • Prilagodljivost timskom radu i spremnost na preuzimanje odgovornosti;
  • Napredno znanje engleskog u govoru i pismu;
  • Napredne informatičke vještine - MS Office;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Prijave slati najkasnije do 30.08.2014 god. putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na broj telefona 067 221 468.