Kompanija CARLSBERG MONTENEGRO d.o.o. je počela sa radom 2009. godine,

kao dio Carlsberg Grupacije.

Na tržište Crne Gore donosimo renomirane svjetske, regionalne i lokalne brendove.

Naš tim čine ljudi koji imaju znanje, sposobnosti i energiju, a svojim rezultatima postavljaju visoke standarde u kompaniji i van nje.

Trenutno tražimo dinamičnog i posvećenog

K O M E R C I J A L I S T U

za rad na određeno vrijeme, na teritoriji

Berane, Rožaje, Plav, Bijelo Polje (1 izvršilac)

Opis posla:

  • razvoj i održavanje prodajne mreže na zadatoj teritoriji
  • prodaja i numerička distribucija proizvoda
  • sprovođenje merčendajzing aktivnosti na mjestima prodaje
  • planiranje rada na terenu
  • unapređenje prisutnosti robnih marki Kompanije

Uslovi:

  • poželjno iskustvo u prodaji robe široke potrošnje
  • dobro poznavanje lokalnog tržišta
  • razvijene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti
  • minimum IV stepen stručne spreme
  • poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da zadovoljavate uslove, prijavite se!

On line prijave: putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Poštom na:  Carlsberg Montenegro d.o.o., Bulevar Sv. Petra Cetinjskog br. 120, 81000 Podgorica

Rok za prijavu: 24.8.2014. godine

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.