Linea Media d.o.o. oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

MAGACIONER

Preduzeće/organizacija: Linea Media  d.o.o.
Mjesto zaposlenja: Podgorica
Područje rada: Vodjenje poslova magacina
Stručna sprema: IV ,V,VI,VII
Očekivano iskustvo: minimum  1 godina u poslovima vodjenja magacina/rada u magacinu

Mjesečna plata: prema dogovoru

Vrsta zaposlenja: stalno, određeno, r. v.
Radno vrijeme: puno radno vrijeme
Probni period: Da, 3 mjeseca
Karijerni nivo: radnik sa iskustvom

Opis radnog mjesta

Linea Media  d.o.o. je  međunarodno  preduzeće sa više od 10 godina uspešne poslovne tradicije. U firmi negujemo otvorenu, prijateljsku i konstruktivnu atmosferu, timski rad i individualnu aktivnost.  Naš tim stručnjaka  u Crnoj Gori  želimo proširiti sa sposobnim, iskustvenim  i odgovornim covjekom koji ce voditi magacin.

Zadaci radnog mjesta:
  • Prijem i izdavanje robe u magacinu,
  • Organizacija posla u magacinu,
  • Skladištenje robe,
  • Rad sa pomoćnim radnicima u magacinu,
  • Analiza magacinskog poslovanja,
  • Razvoz robe i ostale aktivnosti,
  • Redovno izveštavanje o aktivnostima,
  • Briga za robu i skladištenje.

Očekujemo:

  • minimum 1 godinu dana  radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • završeno mimimum srednješkolsko obrazovanje ili više,
  • da kandidat ima stalno mjesto boravka u Podgorici,
  • odanost,
  • poznavanje rada na računaru (MS Office),
  • minimum IV stepen stručne spreme,
  • komunikativnost i dinamičnost,
  • vozačku dozvolu B kategorije.

Poželjno je:

  • da želite da proširite svoja znanja,
  • da ste uredna osoba,
  • da ste dinamični i dobro organizovani,
  • da ste fleksibilni,
  • da ste lojalni i profesionalno odgovorni,
  • da ste odlučni i sposobni, da motivišete druge,
  • da ste timski igrač,
  • da ste energični sa jasnim fokusom na zacrtane ciljeve,
  • da ste samoinicijativni.

Nudimo:
  • karijeru u jednoj od najperspektivnijih kompanija na tržištu,
  • stalnu obuku i usavršavanje,
  • rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
U dalji postupak selekcije će biti uključen uži krug kandidata. Rok za konkurisanje je 06.05.2014.