Career team d.o.o. je dio Gi Grupe, jedne od vodećih svjetskih kompanija koje pružaju usluge vezane za razvoj tržišta rada baveći se privremenim i povremenim zapošljavanjem, regrutacijom i selekcijom, kao i nizom drugih komplementarnih aktivnosti.

Za našeg klijenta, renomiranu finansijsku instituciju, oglašavamo sljedeće slobodno radno mjesto:

Kreditni savjetnik

(kandidat će se baviti ulcinjskim portfoliom, glavna kancelarija je u Baru), na određeno vrijeme od 15 mjeseci sa mogućnošću produženja)

Opis posla:

  • Analiza kreditnih zahtjeva - prikupljanje, obrada, procesuiranje i prezentacija kreditnih zahtjeva;
  • Praćenje otplate kredita i održavanje komunikacije sa klijentima;
  • Nadzor otplate kredita i preduzimanje odgovarajućih aktivnosti u cilju rješavanja problema;
  • Promovisanje institucije i kreditne ponude - prezentacija organizacije i  kreditnih proizvoda klijentima i široj javnosti;
  • Komunikacija sa potencijalnim i postojećim klijentima radi pružanja svih informacija vezanih za njihov kreditni zahtjev ili kredit, ponudu kompanije ili način rada.

Potrebne kvali­fikacije i uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema;
  • Osnovno poznavanje funkcionisanja malog biznisa kao i regionalnih ekonomskih speci­fičnosti;
  • Prednost će imati kandidati koji su nastanjeni u opštini Ulcinj ili dobro poznaju teren iste;
  • Rad na računaru - Microsoft Office;
  • Vozačka dozvola “B” kategorije, aktivan vozač;
  • Prednost će imati kandidati sa relevantnim radnim iskustvom i znanjem albanskog jezika (pored crnogorskog)
  • Komunikativnost, temeljitost, analitičnost, objektivnost, istrajnost

Napomena: Prije početka radnog angažmana kompanija obezbijeđuje adekvatnu obuku.

Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju najkasnije do 29.04.2014. godine direktno putem portala (opcija: konkurišite na oglas) ili poštom. Kontakt podaci agencije koja vodi selekcioni proces su sljedeći: Career team d.o.o., Bulevar Mihaila Lalića br. 42, 81 000 Podgorica, tel. +382 20 665 555. Molimo Vas da našim konsultantima ne otežavate posao šaljući svoju radnu biografiju ukoliko ne ispunjavate neki od navedenih uslova.