Palazzo RADOMIRI Heritage Boutique Hotela raspisuje konkurs za više pozicija:

Sobarica/ Higijeničarka

Od kandidata očekujemo:
  • Iskustvo na sličnoj poziciji, minimum godinu dana;
  • Znanje engleskog nije obavezno, ali je prednost;
  • Urednost, marljivost, pedantnost, odgovornost i organizovanost;
  • Timskog igrača koji poštuje poslodavca, pravila kompanije, kolege iz svih sektora
  • Opšti nivo fizičke spremnosti za obavljanje dnevnih zadataka
 Kvalifikacija:
  • Obrazovanje – SSS- NK;
  • Radnicima nudimo:
  • Konkurentnu zaradu;
  • Besplatan smještaj ili dodatak za prevoz za zaposlene koji imaju svoj smještaj;
  • Jedan hladni i jedan topli obrok u smijeni;
  • Rad u renomiranom hotelu sa 4*;
  • Posao u organizovanom i posvećenom timu ljudi
Recepcija, noćna smjena
  • Iskustvo na sličnoj poziciji je poželjna;
  • Poznavanje engleskog jezika, dodatni strani jezik je prednost;
  • Razvijene organizacione sposobnosti;
  • Komunikativnost, ljubaznost i pristupačnost;
Kvalifikacije:
Pomoćni radnik u kuhinji
Opis posla:
  • Održavanje higijene u kuhinji;
  • Pranje sudova
  • Iskustvo na sličnoj poziciji je poželjno, ali nije obavezno;
  • Posvećenost poslu, spremnost na timski rad, rad pod pritiskom.
Konobar/ Šanker
  • Iskustvo na istoj poziciji, minimum godinu dana;
  • Aktivno znanje engleskog, dodatni strani jezik je prednost;
  • Pružanje visokog nivoa usluge, usluživanja hrane i pića;
  • Opšti nivo fizičke spremnosti za obavljanje dnevnih zadataka;
Domar / Hausmajstor
  • Iskustvo na sličnoj poziciji je poželjno;
  • Osnovno znanje tekućeg održavanja, poznavanje rada sa raznom opremom i instalacija;
  • Iskustvo u otklanjanju sitnih kvarova, održavanju zelenih površina;
  • Opšti nivo fizičke spremnosti za obavljanje zadataka u smijeni.
Radnicima nudimo:
  • Obrok u smijeni;
Radujemo se vašoj prijavi!
Zainteresovani kandidati prijave mogu poslati putem mejla: palazzo.radomiri@gmail.com
 ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.