Universal Media (UM) je vodeća full service medijska agencija specijalizovana za planiranje i zakup medijskog prostora na svim medijskim platformama za neke od najvećih lokalnih, regionalnih i internacionalnih kompanija.  UM Podgorica je deo I&F Mediabrands, jednog od vodećih komunikacijskih sistema koji  zapošljava preko 600 talentovanih profesionalaca i posluje u dvanaest država južne i sjeverne Evrope.

Digital Media Planner

Od kandidata očekujemo:

  • Minimum godinu dana radnog iskustva u na poslovima online medija planiranja
  • Poznavanje rada u Google Ads, Google Analytics i Meta Ads Manager platformama
  • Napredni nivo korišćenja Microsoft paketa, prije svega Excel
  • Sposobnost analitičkog razmišljanja i zaključivanja, kao i mogućnost obavljanja više poslova istovremeno
  • Poznavanje digitalnog medijskog tržišta i mogućnosti oglašavanja na internetu i preko društvenih mreža
  • Fakultetsko obrazovanje
  • Odlično znanje engleskog jezika, minimum B2 nivo znanja

Opis posla obuhvata:

  • Izrada detaljnih medija planova za digitalne medije i društvene mreže.
  • Izrada izvještaja o rezultatima ostvarenim po definisanim parametrima
  • Preduzimanje korektivnih mjera u slučaju odstupanja od planiranih rezultata
  • Građenje dobrih partnerskih odnosa sa klijentima i medijima

Želimo da se naši zaposleni osjećaju sigurno i zadovoljno na radnom mjestu, pa smo im obezbijedili:

  • Klizno radno vrijeme u periodu od 8:30-10:30 do 16:30-18:30
  • Ofis u domu? Može! Posao generalno ne nosimo kući, ali jedanput nedjeljno možeš da radiš od kuće
  • Work&Travel? Zašto da ne! Možda više nisi na studijama, ali 2 nedjelje godišnje možeš da radiš sa bilo koje tačke na svijetu
  • Petkom radimo do 15h
  • Za novogodišnje i božićne praznike smo ti zapakovali poklončić od 3 slobodna radna dana!
  • Osim toga, pružamo još dosta benefita za naše zaposlene

Napomena: Sve prijave će biti razmatrane u punoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Prijavite se možeš odmah, putem linka: https://ifgrupa.oneassessment.com/job/Digital-Media-Planner-yq7zl2k/apply

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.