Saradnik za rad sa klijentima

CKB banka ima tradiciju od preko 20 godina uspješnog poslovanja na teritoriji Crne Gore. Više od 500 posvećenih zaposlenih zaslužni su za višegodišnje pozicioniranje CKB-a kao apsolutnog lidera na crnogorskom bankarskom tržištu. Vjerujemo da su zaposleni naš ključni strateški resurs i nastojimo da razvijamo njihov potencijal u radnom okruženju zasnovanom na uzajamnom povjerenju i lojalnosti. U Banci njegujemo podsticajan ambijent koji omogućava ostvarenje ličnih i profesionalnih ambicija.

Kako se kontinuirano razvijamo i napredujemo, tako se otvaraju i prilike da proširimo svoj tim - tražimo koleginicu/kolegu koja/i će u našoj filijali u Nikšiću raditi na poziciji Saradnika za rad sa klijentima.

Uslovi:

  • Poznavanje MS Office paketa
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje bankarskih proizvoda i usluga
  • Poznavanje finansijskih analiza
  • Komunikacione vještine
  • Preciznost
  • Pouzdanost
  • Usmjerenost na klijente
  • Timski rad
  • Proaktivnost
  • Efikasnost

Opis posla i ključnih odgovornosti:

  • Usmjeravanje i informisanje klijenata
  • Sprovođenje bankarskih transakcija i pružanje usluga klijentima
  • Savjetovanje klijenata, promocija i prodaja proizvoda i usluga Banke
  • Pružanje podrške u dijelu administrativnih poslova kod pripreme dokumentacije za sve vrste proizvoda unutar organizacione jedinice
  • Učešće u prodajnim aktivnostima definisanim individualnim Planom prodaje
  • Kontrola stanja blagajne
  • Administracija i arhiviranje dokumentacije
  • Poslovi zastupanja treće strane u prodaji njihovih proizvoda, u skladu sa Ugovorom između Banke i treće strane, ukoliko su ispunjeni svi uslovi definisani Ugovorom i postojanje adekvatnih ovlašćenja (npr. zaposleni posjeduje ovlašćenje od Agencije za nadzor osiguranja za obavljanje poslova zastupanja u osiguranju)
  • Priprema različitih vrsta izvještaja i evidencija iz oblasti svog domena rada
  • Odgovornost za poštovanje svih relevantnih akata Banke i zakonske regulative koja se odnosi na domen rada zaposlenog
  • Obavljanje svih poslova iz nadležnosti organizacionog dijela, kako redovnih tako i vanrednih, u skladu sa procjenom direktno nadređenog i u skladu sa potrebama Banke.

Prijave su otvorene do 03. aprila 2024. godine a svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti ovdje.