IDEA - CG, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, raspisuje oglas za radno mjesto:

Analitičar u službi korporativne sigurnosti i bezbjednosti

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Prikupljanje, obrađivanje i analiziranje podataka vezanih za obuke ZNR i PPZ;
  • Kreiranje dnevnih, nedeljnih i mjesečnih izvještaja;
  • Davanje konkretnih preporuka za povećanje efikasnosti;
  • Analiziranje i objašnjavanje odstupanja u odnosu na planove i kratkoročne procjene;
  • Konstatno unaprijeđenje sistema i razvijanje novih alata za poboljšano izvještavanje i analizu;
  • Analiza postojećih i predlaganje novih, relevantnih ključnih indikatora poslovanja;
  • Identifikacija i pravovremeno signaliziranje problema vezanih za ključne oblesti poslovanja;
  • Izrađuje izvještaje po nalogu rukovodilaca;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca;

Uslovi:

  • VI/VII stepen stručne spreme;
  • Minimum 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Napredno poznavanje MS Office paketa;
  • Napredno znanje engleskog jezika;
  • Analitičke veštine i sposobnost interpretacije podataka;
  • Izuzetna organizaciona i komunikacijska sposobnost;
  • Samoinicijativnost i predanost poslu.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, na E-mail adresu: ljudski.resursi@mercator.me ili se mogu informisati o svim detaljima na br. telefona: 067 631 774.
Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.