Euro-Unit d.o.o. raspisuje oglas za:

TRGOVCA (M/Ž)
u sektoru prodaje muzičkih instrumenata

Naš maloprodajni tim traži pojačanje, pa ukoliko ste komunikativni, ljubazni, odgovorni i možda svirate neki instrument, naš tim čeka baš vas. Sa preko 17. godina uspješnog poslovanja i liderskom pozicijom u industriji, svi zainteresovani imaju mogućnost razvoja jedinstvenog karijernog puta.

Opis posla:

  • Prodaja muzičkih instrumenata i audio opreme, te savjetovanje kupaca u odabiru iste;
  • Prijem i izlaganje proizvoda, praćenje zaliha proizvoda;
  • Briga o komunikaciji i odnosu sa kupcima;
  • Rad u smjenama.

Uslovi:

  • Minimalno SSS;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Ljubaznost, odgovornost, urednost i spremnost za timski rad;
  • Poželjno poznavanje sviranja nekog od muzičkih instrumenata;
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Nudimo:

  • Redovnu fiksnu i varijabilnu mjesečnu zaradu sa mogućnošću rasta plate uz postignute rezultate;
  • Početna zarada 650€ do 850€, zavisno od prethodnog iskustva i poznavanja industrije;
  • Rad u timu i prijatnu, muzikom obojanu, radnu atmosferu;
  • Mogućnost za usavršavanje i dalje napredovanje unutar kompanije;
  • Dugoročno zaposlenje, jer ne tražimo ništa kratkoročno.

Biografiju sa fotografijom možete poslati na n.dulovic@euro-unit.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.