Euro-Unit d.o.o. raspisuje oglas za:

Magacionera

Opis posla:

  • U potrazi smo za kolegom koji će pomoći razvoju naše logistike;
  • Prijem robe i kvalitativna i kvantitativna kontrola primljene robe;
  • Vršenje utovara, istovara i klasiranja robe u magacinu;
  • Otpremanje i transport robe prema maloprodajnom objektu i veleprodajnim kupcima;
  • Odgovornost za lager i ispravnost skladištene robe;
  • Vršenje popisa lagera robe u magacinu;
  • Vođenje potrebne dokumentacije i evidencije o zalihama.

Uslovi:

  • Minimalno SSS;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Tačnost, odgovornost, ažurnost i sistematičnost u radu;
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Nudimo:

  • Redovnu fiksnu i varijabilnu mjesečnu zaradu sa mogućnošću rasta plate uz postignute rezultate;
  • Početna zarada 650€ do 850€ zavisno od prethodnog iskustva i poznavanja industrije;
  • Rad u timu i prijatnu, muzikom obojanu, radnu atmosferu;
  • Mogućnost za usavršavanje i dalje napredovanje unutar kompanije;
  • Dugoročno zaposlenje, jer ne tražimo ništa kratkoročno.

Biografiju sa fotografijom možete poslati na n.dulovic@euro-unit.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.