Prvi arapski restoran u Crnoj Gori, Arabian Tea House, raspisuje konkurs za poziciju:

Konobar

Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima;
  • Detaljno poznavanje jelovnika;
  • Komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka;
  • Vodi računa da se gost posluži što brže i kvalitetnije;
  • Organizacija stolova i primanje narudžbi;
  • Postavljanje i apserviranje stolova u restoranu;
  • Briga o željama i potrebama gostiju;
  • Vrši pripremne i završne radove u restoranu;
  • Brine o čistoći opreme, inventara i prostora.

Uslovi:

  • Tačnost i urednost;
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu;
  • Spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina;
  • Gostoljubljivost i profesionalni odnos prema gostu;
  • Fleksibilnost, kreativnost;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Prethodno iskustvo u radu nije obavezno

Zainteresovani kandidati svoje biografije mogu poslati na mail adresu: admin@arabianteahouse.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.