Tvrđava Fort George na ostrvu Vis raspisuje oglas za poziciju:

Konobar

Opis radnog mjesta:
  • Pružanje brze, efikasne i ljubazne usluge.
  • Održavanje čistoće radnog prostora i inventara.
  • Prihvatanje i obrađivanje narudžbi uz tačnost i pažnju na posebne zahtjeve gostiju;
  • Pružanje informacija o ponudi i preporuke gostima.
Ostalo:
  1. Omogućavamo rad u motivisanom radnom okruženju.
  2. Mogućnost extra zarade povrh dogovorenih Bruto 1 prihoda.
  3. Mogućnost dodatne zarade kroz veliki bakšiš.
  4. Podmirujemo troškove izrade sanitarnih iskaznica.
  5. Osiguran čist i uredan smještaj (klima, veš mašina, apartman sa boravkom, kuhinjom, sanitarijama
  6. Kandidati bez kriminalnog dosijea, motivisani, vrijedani, timski igrači, prilagodljivi na razne neočekivane situacije
Uslovi:
  • Radno iskustvo: Minimum 2+ godine rada na istoj poziciji
  • Nivo obrazovanja: SSS
  • Potrebni certifikati/dozvole/licence: Poželjno
  • Vozačka dozvola: Poželjno
  • Ostale potrebne vještine: Obavezno poznavanje stranog jezika (Engleski)
Napomena: Obezbijeđeni smještaj i jedan obrok dnevno, u slučaju većeg obima posla dva obroka dnevno.
Plata: Neto 1100 eur, prijava na puni iznos

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: nebojsa.j@fortgeorgecroatia.com
ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Kontakt telefon(WA):
+385 91 265 6087