Informatičkoj kompaniji Web Point d.o.o. sa sjedištem u Podgorici potrebna su 2 radnika na pozicijama:

Agenta direktne prodaje

Opis posla:
  • Pozivanje novih korisnika u cilju informisanja i zakazivanja prezentacionih sastanaka
  • Terenski rad na akviziciji novih korisnika za usluge oglašavanja smještaja, restorana, kafića, salona ljepote... (direktna prodaja - „od vrata do vrata“)
  • Obilazak aktivnih korisnika
  • Prikupljanje operativnih podataka
Neophodni uslovi za kandidate:
  • Minimalno srednja stručna sprema
  • Obavezno iskustvo u terenskoj prodaji minimum 3 godine (obavezno navesti prethodno iskustvo, gdje ste radili, opis Vašeg prethodnog radnog iskustva)
  • Iskustvo u telefonskoj prodaji je prednost
  • Izuzetne pregovaračke sposobnosti
  • Visoko motivisana osoba sa izraženom ambicijom za razvoj karijere
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika
Zaposlenima nudimo?
  • Dva mjeseca plaćeni probni rad
  • Nakon toga fiksna plata + bonusi
  • Rad na targete
  • Logističku podršku od strane poslodavca
  • Radno vrijeme od 08h -16h ponedeljak - petak
  • Mogućnost brzog napredovanja
Ukoliko ispunjavate navedene uslove pošaljite svoju biografiju i propratno pismo na e- mail adresu: hr@montenegro4me.com ili opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Rok za konkurisanje je 10 dana od dana objavljivanja.