Pearl Beach Resort 4*, Čanj koji je dio Hotelske grupe MONTEHOS, oglašava potrebu za angažovanjem na poziciji:

Šef vešeraja (m/ž)

Uslovi:
  • Iskustvo u radu sa profesionalnim aparatima u vešeraju (veš mašine, sušilice, valjak za peglanje veša, pegla)
  • Visok stepen urednosti u radu
  • Visok stepen radne efikasnosti
  • Visok stepen ozbiljnosti i odgovornosti
  • Timski orjentisana osoba
  • Vrijedan/a
  • Fleksibilna i odgovorna osoba
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje
Opis posla:
  • Upravlja radom vešeraja
  • Odgovara za kvalitetnu organizaciju svih poslova u vešeraju
  • Dodjeljuje radne zadatke zaposlenima i lično učestvuje u obavljanju istih
  • Vodi dio administracije koji se odnosi na vešeraj (uredno vođenje evidencije o potrošnji materijala u vešeraju, zaduzenja personala u dijelu uniforme, posteljine..)
  • Kontroliše tačnost podataka u vezi sa ulazom i izlazom robe
  • Organizuje da se proces pranja, sušenja, peglanja što efikasnije završi
  • Organizuje ručno pranje materijala koji nisu predviđeni za pranje u mašinama
  • Održavanje higijene vešeraja
  • Ažurna komunikacija sa šefovima ostalih sektora
  • Odgovara za cjelokupan rad vešeraja
ZAPOSLENIMA NUDIMO:
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Smještaj i hranu
  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@montehos.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Za dodatne informacije, POZOVITE 068/822-932

Ukoliko želite da zaradite, steknete vrijedno iskustvo u renomiranom turističkom naselju “Pearl Beach Resort” u Čanju i provedete sezonu na moru, prijavite se i iskoristite JEDINSTVENU PRILIKU da postanete dio našeg tima!

Internet stranica: www.pearlbeachresort.me