Pearl Beach Resort 4*, Čanj koji je dio Hotelske grupe MONTEHOS, oglašava potrebu za angažovanjem na poziciji:

Pomoćni recepcioner

Opis posla:
  • Dočekuje goste, smješta ih i evidentira u predviđene forme, izdaje ključeve soba;
  • Pruža ugovorene usluge gostima;
  • Evidentira goste kao što je predviđeno hotelskom procedurom;
  • Pružanje svih informacija gostima;
  • Obavlja druge zadatke po nalogu šefa smjene/recepcije.
Uslovi:
  • Poznavanje engleskog, ruskog ili francuskog jezika
  • Timski orjentisana
  • Vrijedan/a
  • Fleksibilna i odgovorna osoba
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno iskustvo
ZAPOSLENIMA NUDIMO:
  • Smještaj i hranu
  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@montehos.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Za dodatne informacije, POZOVITE 068/822-932

Ukoliko želite da zaradite, steknete vrijedno iskustvo u renomiranom turističkom naselju “Pearl Beach Resort” u Čanju i provedete sezonu na moru, prijavite se i iskoristite JEDINSTVENU PRILIKU da postanete dio našeg tima!

Internet stranica: www.pearlbeachresort.me