Preduzece DONATOR DOO Podgorica raspisuje konkurs za radno mjesto:

Analitičar prodaje/komercijalni poslovi

Opis posla

  • Analiza prodaje
  • Istraživanje trzista
  • Razvoj i unapredjenje odnosa sa kupcima
  • Posjete kupcima i prodaja robe
  • Učestvovanje u razvoju brendova i širenju tržišta, lansiranju novih proizvoda
  • Uska saradnja sa kupcima i praćenje prodajnih rezultata
  • Pozicija uključuje kancelarijski posao i posao na terenu

Profil kandidata

  • Samoinicijativnost
  • Visoke organizacione sposobnosti
  • Profesionalnost
  • Razvijeno logicko razmisljanje i sklonost ka radu sa brojevima
  • Radno iskustvo od najmanje 2 god na istim ili sličnim poslovima
  • Timski pristup radu

Uslovi

  • VSS
  • Poznavanje rada na računaru (Excel, Word)
  • Vozacka dozvola B kategorije

Prijave sa biografijom dostavljati na e-mail adrese: info@donator.co.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.
Konkurs je otvoren  15 dana od dana objavljivanja.