Aycon Hotel Group oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

AGENT PRODAJE

Mjesto rada: Budva
Opis posla:
  • Rad na rezervacionim sistemima hotela;
  • Komunikacija sa gostima
  • Bliska saradnja sa sektorom recepcije pojedinacnih hotela u cilju ispunjavanja svih zahtjeva od strane gosta;
  • Svi ostali poslovi prema upustvima direktora.
Uslovi:
  • Poznavanje recepcijskog poslovanja  i rada na nekom rezervacionom sistemu (prednost);
  • Organizacijske i komunikacijske vještine;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu;
  • Iskustvo rada min 2. god.
Strani jezici;
  • Aktivno znanje engleskog jezika
Stručna sprema :
  • VSS / bacc / mag, Fakultet za hotelijerstvo, filozofski.
Vještine:
  • Word, Excel, Outlook, Internet (microsoft office programi).
Šta nudimo:
  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Uključivanje u program nagrađivanja;
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore;
  • Edukacija i mogućnost napredovanja.
Vrsta zaposlenja:
  • Stalni radni odnos
Zainteresovani kandidati prijave mogu poslati putem mejla: info@hotelijer.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.