Izvršni asistent

Nastavite svoju karijeru u svijetu profesionalnog razvoja i ostavite trajni utisak!

Rastuća kompanija, specijalizovana za coaching i mentoring u potrazi je za talentovanim i motivisanim Izvršnim asistentom

Ukoliko ste proaktivni, dinamični, kreativni, sposobni za samostalan rad i imate strast prema marketingu, komunikaciji i prodaji, pridružite se posvećenom timu čiji je cilj da osnaži pojedince i organizacije da ostvare svoj puni potencijal, koristeći inovativne pristupe i metode.

Opis posla:
Izvršni asistent imaće ključnu ulogu u podršci i poslovanju kompanije. Kompanija je u fazi širenja, te traži dinamičnu i ambicioznu osobu koja će se pridružiti na ovom putovanju. Glavni zadaci uključuju vođenje i unaprijeđenje aktivnosti na društvenim mrežama, email marketing, kreiranje atraktivnih tekstova i ponuda, asistiranje Izvršnog direktoru u svim aktivnostima, a sve u cilju širenja prodaje i programa koje kompanija nudi. Takođe, bićete uključeni u organizaciju svih programa koje kompanija kreira i  organizuje.

Ključne odgovornosti:
  • Kreiranje inovativnog i angažujućeg sadržaja za društvene mreže, na ciljanu publiku, a u skladu sa strategijom brenda.
  • Rad na ažuriranju i poboljšanju web sajta kompanije, osiguravajući da je informativan, koristan i privlačan za korisnike.
  • Razvijanje i implementacija različitih programa, prezentacija i edukativnih materijala koji će doprinijeti razvoju klijenata kompanije i unapređenju usluga.
  • Korišćenje različitih alata radi što efikasnijeg obavljanja zadataka, koji uključuju pripremu materijala za obuke/treninge i slično.
  • Pisanje kvalitetnih tekstova i kreiranje vizuelno atraktivnih objava, kao i obrađivanje sadržaja za Newsletter kompanije.
  • Komunikacija sa klijentima i partnerima kompanije.
  • Koordinacija sa timom kako biste osigurali dosljednost i kvalitet rada.
  • Aktivno učestvovanje u strategijama prodaje i marketinga, s ciljem proširenja baze klijenata i povećanja prepoznatljivosti brenda kompanije.
  • Snažna podrška Izvršnom direktoru u dnevnim zadacima, uključujući planiranje, organizaciju sastanaka i događaja, kao i upravljanje projektima i kreiranje treninga/obuka.
Šta tražimo:
  • Energičnu osobu sa snažnim vještinama samostalnog rada, kreativnosti i inovativnosti.
  • Iskustvo u kreiranju sadržaja za društvene mreže i upravljanju web sajtom.
  • Odlične komunikacijske vještine, sa sposobnošću efikasnog izražavanja ideja i strategija.
  • Sposobnost multitaskinga i upravljanja vremenom u dinamičnom okruženju sa višestrukim zadacima i rokovima.
  • Poznavanje osnova marketinga, prodaje i digitalnih alata.
Šta nudimo:
  • Priliku da radite u dinamičnom i inspirativnom okruženju koje cijeni kreativnost i inovacije.
  • Profesionalni i lični razvoj kroz različite obuke i rad na značajnim projektima.
  • Mogućnost učešća u organizaciji programa i događaja.
  • Mogućnost rasta u okviru kompanije.
  • Šansu da budete dio rastuće kompanije i direktno utičete na njen uspjeh i razvoj.
Uslovi:
  • VSS (Ekonomski fakultet, Filozofski fakultet, Fakultet političkih nauka - Medijske studije i novinarstvo, Humanističke studije - Komunikologija i mediji.
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Proaktivni pristup radu i sposobnost samostalnog rada.
  • Iskustvo sa alatima poput Canva, Google Workspace, SEO Tools, Microsoft Office, Mailchimp, Adobe.
  • Sposobnost efikasnog komuniciranja/pisanja na engleskom jeziku.
  • Organizacione vještine i spremnost za učestvovanje u organizaciji događaja i programa firme.
Kompanija podstiče sve zainteresovane osobe koje imaju strast prema društvenim medijima i marketingu, a izražen smisao za komunikaciju, kreativnost i želju da doprinesu uspjehu rastuće firme, da pošalju svoj CV i motivaciono pismo putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Prijave su otvorene do 15.04.2024. a samo kandidati koju uđu u uži izbor će biti kontaktirani.