Komodiko d.o.o. ( www.komodiko.me ovom prilikom objavljuje konkurs za poziciju agenta rezervacija.

Opis posla
  • Zaprimanje i evidencija gostiju i njihovih rezervacija, komunikacija sa vlasnicima objekata, komunikacija i podrška gostima (guest management), te upravljanje i ažuriranje kanala prodaje sa ciljem vođenja uredne evidencije dolazaka i odlazaka kao i postizanja što veće popunjenosti objekta po što boljim cijenama.
Stalne dužnosti i odgovornosti
  • Upravljanje i ažuriranje kanala prodaje smještaja (Booking.com, Airbnb, Vrbo i dr.);
  • Primjenjivanje metoda za podizanje rejtinga i vidljivosti oglasa i naloga na kanalima prodaje;
  • Zapis i uredna evidencija rezervacija i podataka o gostima;
  • Odgovaranje na upite i komunikacija putem poruka, društvenih mreža, email-a i telefona sa gostima;
  • Informisanje vlasnika smještaja o novim rezervacijama, promjenama i otkazivanjima.
Povremene dužnosti i odgovornosti
  • Otvaranje novih naloga na kanalima prodaje (Booking.com, Airbnb, Vrbo i dr.);
  • Provjera tačnosti podataka u sistemu rezervacija;
  • Rješavanje problema u vezi sa smještajem ili rezervacijom nastalih prije dolaska gosta i toku njegovog boravka;
  • Komuniciranje sa tehničkom podrškom kanala prodaje.
Od Vas očekujemo
  • Profesionalnost;
  • Visok stepen odgovornosti;
  • Urednost i temeljitost;
  • Konstantnu dostupnost putem telefona i interneta svakog dana u toku ljetnje sezone;
  • Mogućnost ispunjavanja rokova, rada pod pritiskom i obavljanja više zadataka istovremeno;
  • Analitičko i kreativno razmišljanje.
Obavezni uslovi
  • Brz rad na računaru i mobilnom telefonu;
  • Solidno znanje engleskog jezika (min. B1)
  • Posjedovanje brzog lap-top računara.
  • Prednosti
  • Iskustvo u upravljanju kanalima prodaje (Booking.com, Airbnb.com, Vrbo itd.);
  • Poznavanje Adobe Photoshop-a;
  • Znanje više stranih jezika;
  • Znanje ruskog jezika;
  • Iskustvo u radu na poziciji telefonskog operatera;
  • Iskustvo u radu u turističkoj agenciji, hotelu ili privatnom smještaju.
Prijava mora da sadrži
  • Životopis (CV) sa opisom prethodnih poslova;
  • Fotografiju;
  • Motivacijsko pismo i očekivanu zaradu.

Zainteresovani kandidati mogu proslijediti svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@komodiko.me